Objavte silu televíznej reklamy

Tradičné sledovanie televízie je stále preferovaný spôsob trávenia času. Slovensku má 4 mil. obyvateľov, ktorí sledujú televíziu niekoľko hodín denne. A tí, ktorí sa odklonili od klasického pozerania, ju sledujú prostredníctvom internetu.

 

Prečo vznikol tento blog?

S rastom fenoménu sociálnych sietí sa objavilo množstvo blogov o marketingu, ale tie sa pohybujú výlučne v online prostredí. Šíria sa fámy, že klasická televízia mŕtva, že ju už nikto nesleduje a podobné nezmysly. Tento blog vyplňuje prázdne miesto v komunikácií a zároveň búra nepravdivé mýty na tému tradičných médií.

TV je nepochybne najefektívnejšou možnosťou komunikácie s masovým publikom. Peniaze investované do TV nie sú nikdy zbytočné.
V rámci týchto stránok nájdete veľa užitočných rád o tom, ako dostať značku do televízie bez ohľadu na váš rozpočet.
TV dnes ponúka inzerentom viac ako predtým. Existuje veľa možností otvorených značkám prostredníctvom sveta partnerstva v oblasti televízneho ...
Reklama kedysi spočívala v šírení informácií verejnosti. Online reklama sa stala získavaním informácií z verejnosti.Chcete čítať užitočné články pravidelne? Prihláste sa budeme vám ich posielať.


TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam