Mediálny tréning pre jednotlivcov i skupiny

Potrebujete nadobudnúť zručnosti a odbornosti, ktoré sú nevyhnutné v kontakte s médiami a pre prácu v médiách? Alebo sa stať televíznou hviezdou? Dá sa to naučiť a naučili sme mnohých.

Pre koho je tréning určený?

Pre budúcich moderátorov a moderátorky
Pre manažérov, ktorí vystupujú v médiách
Pre politikov
Pre konzultantov, vlogerov a youtuberov

 

Ako tréning vyzerá?

Počas mediálneho tréningu sa frekventanti zoznámia so slovenskou mediálnou scénou, s konkrétnymi zásadami pri komunikácii s médiami, ako aj s nástrojmi, ktoré používajú novinári pri získavaní exkluzívnych informácií (najčastejšie negatívnych) od spoločnosti. Nadobudnú zručnosti pri vystupovaní pred kamerou, mikrofónom, zoznámia sa s prvkami efektívnej komunikácie.

Mediálny tréning pripravíme konkrétnym záujemcom podľa ich záujmu, schopností a predpokladov. Garantom je univerzitná pedagogička, bývalá novinárka a hovorkyňa doc. PhDr. Eva Chudinová, PhD.

Viac o tréningu

Aké sú ciele medialneho tréningu?
Kto tréning pripravuje?
Aký je program tréningu?
Školenie sa bude realizovať v autentickom prostredí televízie, popri bežnej prevádzke, alebo diskrétne.

Školenia sú našou tradíciou

Už v roku 1995 sme spolupracovali s TV Markíza pri školení budúcich redaktorov, neskôr pri mediálnom tréningu politikov a manažérov. Od roku 2007 kedy začala vysielať TV Bratislava sa pre nás výchova redaktorov a moderátorov stala bežnou rutinou a veľmi úspešne - tak sme začali túto službu ponúkať aj komerčne.

  • Máme dostatok referencií - osobnosti, ktoré sú na obrazovkách národných televízií, na miestach hovorcov, vo vrcholovej politike alebo manažmente významných spoločností.
  • Máme dostatok kvalitných lektorov - pedagógov masmediálnych vysokých škôl.
  • Máme poctivý prístup k práci.
  • Školenie sa bude realizovať v autentickom prostredí televízie, popri bežnej prevádzke, alebo diskrétne.TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam