logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Inzercia na www.tvba.sk

Reklama  na internete pomôže zvýšiť vplyv a vnímanie TV kampane. Synergiou televízie a internetu si zaistíte plošné oslovenie potenciálnych zákazníkov, ktorí môžu tak získať podrobnejšie informácie o vašich produktoch.

 • Umiestnenie videa (640x360px) na podstránke
  Cena: 100 Eur/mesiac

 • Banner je grafická forma internetovej reklamy. Bannerom môže byť statický obrázok, alebo animované bannery, ktoré skôr upútajú pozornosť ( alebo odradia). Bannery majú význam predovšetkým pre budovanie značky, prípadne pre propagáciu akcií či zaujímavých noviniek.

  1. Hlavná stránka
  banner 300x300 px
  cena: 60 Eur/30 dní


   

   

   

  2. Podstránky
  banner 300x300 px
  cena: 30 Eur/30 dní

   

   


  3. V článkoch nad videom
  Videá, najmä Beseda o piatej majú tisícky otvorení článku s videom. Náš archív navštevujú cieľavedome, kvôli sledovaniu videa. Reklamu pri sledovaní nemožno prehliadnúť. Počet návštev je uvedený ako číslo za nadpisom.
  banner 1000x100 px
  cena: 120 Eur/ 30 dní

   

   

   

 • PR článok je ako ľubovoľný článok na vašom obľúbenom serveri. Redakčný článok sa od PR článku vôbec nelíši formou, ale na rozdiel od bežného článku je PR článok reklama, ktorá sa dojem objektivity snaží navodiť. PR článok je reklamný formát, ktorý umožňuje účinne zasiahnuť cieľovú skupinu.Výhodou PR článku je malá agresivita.

  PR články informujú o akciách, novinkách, nových produktoch a službách, úspechoch vo firme ale i o zmenách či dôležitých situáciách v rôznych oblastiach. Vo svete marketingu predstavuje skratka PR aj vzťah s verejnosťou. Dôležitou hodnotou PR článku je informácia, preto je vhodné spojiť PR článok s novým tovarom či službou, alebo zaujímavosťou z oboru. Do článku pridávame URL odkazy.

  Článok môže mať akýkoľvek rozsah. Podklady dodajte v súbore World a fotografie vo formáte JPG/JPEG.

  Cena: 20 Eur / uverejnenie
             50 Eur / napísanie článku
            


U nás nakúpite reklamu napriamo

 • Naše cieľové publikum sú Bratislavčania v produktívnom veku, zaujímajúci sa o verejné dianie.
 • Technologické platformy sú platené na základe trafficu či impresií, čo cez ne pretečie. A je úplne jedno, či ide o návštevnosť ľudskú, alebo robotickú. U nás máte istotu, že reklamu uvidí vybrané publikum.TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam