logo
Nákupný košík


Hlavné menu

Tréningové filmy a webináre

Potrebujete film, ktorý školí vašich zákazníkov v zaobchádzaní s vašimi výrobkami alebo efektívne vzdeláva vašich zamestnancov. Niekedy je ťažké dostať sa k obsahu, aby sme vysvetlili produkt alebo koncepciu alebo sprostredkovali komplexné znalosti zrozumiteľným spôsobom. Tu sa začína školiaci film.

 

KOMUNIKUJTE VEDOMOSTI EFEKTÍVNE

  • Nemáte čas na vonkajšie semináre?
  • Tréningové filmy - flexibilné a použiteľné kedykoľvek.
  • Treba sa do toho pustiť.

Kto potrebuje školiaci film?

Tréningové filmy šetria čas a čas sú peniaze. Trénujte nových kolegov vo vašej spoločnosti namiesto toho, aby vás posielali na zdĺhavé a nákladné semináre mimo domov. Sprístupnite inovácie vo svojej pobočke všetkým zamestnancom v prehľadnej forme ako vzdelávací film, a to aj na celom svete prostredníctvom internetu.

Aké sú výhody tréningového filmu?
Kde je možné ukázať tréningový film?

Kedy je tréningový film úspešný?

Je dôležité, aby sa divák cítil oslovený a motivovaný. Tréningový film, ktorý zostáva dlho v pamäti, šetrí náklady na semináre a súčasne je aktívnym garantom kvality výkladu.

Tréningové filmy sa dajú využiť mnohými spôsobmi. Sú ideálnym doplnkom seminárov a workshopov, efektívne pripravujú novo získané vedomosti, pomáhajú pri komunikácii podnikovej filozofie alebo predstavujú komplexné funkcie zariadení, strojov alebo softvéru.

Po vyrobení je možné cvičný film znovu a znovu použiť. Ak to čas dovolí, zaškoľte svojich zamestnancov. Školiace videá sú účinnou alternatívou k školeniu na mieste.

Dostanete od nás školiaci film, ktorý sprostredkuje vedomosti, je ľahko zrozumiteľný a zábavný a ktorý vyhovuje potrebám cieľovej skupiny.

Chcem sa informovať


TV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlistTV Bratislava, Prokopova 1, 851 01 Bratislava
redakcia@tvba.sk, produkcia: 0903 638 686

TV Bratislava je držiteľom licencie pre televízne vysielanie TD 142/2014.

TOPlist© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam