METRO DNES - 13.03.2018

13.3.2018 18:00 | Metro Dnes

Posledné dni to v Bratislave vyzerá, že sme sa dočkali slnečného počasia. Uvidíme, ako dlho nám vydrží, no isté je, že už aj samosprávy postupne odštartovali jarné aktivity. V Starom Meste napríklad začali s rekonštrukciou ciest a chodníkov. V Karlovej Vsi nabádajú obyvateľov, aby si adoptovali kvetináč na ulici, nasadili doň kvety a starali sa o ne. Príjemné počasia nám tiež pripomína, že čoskoro je tu leto a každý z nás by chcel dobre vyzerať v plavkách, prípadne dievčatá v minisukniach a chlapci v šortkách. Dobrá správa pre tých z vás, ktorí sa chcete dostať do formy cvičením. Na Tyršovom nábreží pribudlo ihrisko na strečing. Aj týmto témam sme sa venovali v Metre Dnes. Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam