Nová grafika a HD vysielanie pri príležitosti sviatku

22.2.2017   18:45

TV Bratislava oslavuje desiate výročie od začatia vysielania. Ako darček pre pravidelných divákov inovovala grafiku televízie a sprevádzkovala nové vysielacie pracovisko vo formáte HD.

Nová grafika

Televíznu grafiku sme zverili tým najlepším v odbore: producentovi kreatívneho štúdia Oreo Martinovi Hudákovi a grafickej dizajnérke Petre Bartošovej. Martin sa profesii venuje viac ako 20 rokov, má za sebou množstvo televíznych grafík pre národné televízie, a Petra študovala tento odbor v zahraničí.

Splnili tak naše zadanie: minimalistický a jednotný dizajn. Je to zámer, aby pri prepínaní kanálov bola TV Bratislava jednoznačne identifikovateľná.

Ukážky ich prác nájdete na stránke: www.oreo.sk, ale tiež ich práce denne vidíte na obrazovkách známych celoplošných vysielateľov.


Rozhovor s autormi si môžete pozrieť tu.

Oreo je spoločnosť, ktorá desiatky rokov podniká v Bratislave - je to aj istý druh spoločenskej zodpednosti - dopriať svojim spoluobčanom kvalitné vizuálne zázemie. Grafika sa už na prvý pohľad ihneď zapáčila našim spolupracovníkom a za pochodu vymieňame staré zvučky za nové.

Veríme, že budú páčiť aj našim divákom.
 

Vysielacie pracovisko

Pri tejto príležitosti, ale najmä z potreby vymeniť staré za nové, sme presne po desiatich rokoch zakúpili a uviedli do prevádzky nové, moderné vysielacie pracovisko vo formáte HD. Pracovisko sme inštalovali počas včerajšieho dňa. Za malý výpadok, ktorý bol vo vysielaní, sa ospravedlňujeme. Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku
Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:

Ochrana proti spamu: *
grandiocaptcha

Opíšte znaky z obrázku do tohto poľa 

V krátkom čase uvidíte

Naozaj sa v bratislavských lesoch ťaží priveľa?
Prečo z Bratislavy zmizlo všetko hodnotné, architektonické diela z minulosti?
Dobrý úradník. Existuje?

.

KOMENTÁRE
Keď sa na to budem snažiť pozerať matematickým okom, tak pravdepodobne aspoň jeden "Propeler" bude mať taký istý osud, ako mal Rázus.
Aký bude osud Propeleru na Rázusovom nábreží?
Napíšte nám
Vaše meno
Email
Text
Ochrana proti spamu: *
grandiocaptcha

Opíšte znaky z obrázku do tohto poľa
S ľuďmi v regióne sme a naše publikum je vašim zákazníkom.


TV Bratislava je televízia s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama v televízií cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát rozptylom.

Zo života TV Bratislava 

Bude v Bratislave pokračovať chaos pri parkovaní? Jednotnú parkovaciu politiku totiž poslanci mesta nepodporili.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • Ako jediná regionálna stanica v Bratislave, vysiela aj DVB T, čiže každý obyvateľ má možnosť sledovať televíziu bezplatne pomocou antény.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftVšetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM