Václav Mika, kandidát na primátora Bratislavy / KV 2018

24.9.2018 18:00 | Olga ValentováZdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

ak chcete voliť Miku, to môžete rovno aj Nesrovnala. Ten vie iba reprezentovať. Je iné riadiť podnik ako RTVS a iné mesto. On ani netuší čo to je riadiť toľkých úradníkov. Veď skuste niečo vybaviť na Magistráte. To by ich musel fakt preškoliť, venovať sa im.
Najlepšie vzťahy s ľuďmi mal Ďurkovský. Nebol povýšenecký a ľudia ho mali radi, zaroveň rešpektovali. Čo povedal, to platilo. IvoN doplatí na svojho Marušku. Napriek mnohým indíciam, že robí mobbing na ľudí si ho pri sebe necháva. Naposledy mu utiekol už aj Jánošik z marketingu - hotová anarchia.
Ak bude Mika rozumný a nebude sa so svojími ľuďmi správať ako dobývateľ a plieniť (ľudí, zmluvy...), tak mu to môže vyjsť.
Hoci takýto "univerzálni manažeri - to je podozrivé.

Odpovedať
6.10.2018 22:50 jano z lesa

VAŠO, NIČ SI Z TOHO NEROB, ŽE PREHRÁŠ. VŠETKO JE V ŽIVOTE POPRVÝKRÁT (SKORO). SÍCE NEBUDÚ ŽRALOCI NADŠENÍ, ALE ANI SKLAMANÍ. NOT A SINGLE. CONGRATULATION.
Odpovedať
4.10.2018 00:14 Longterm John, former longlife, z Nádácie "s neslušnými ľuďmi za slušné Slovensko tak, ako posledných 30 rokov"

Vasko, drzime ti palce !
Odpovedať
3.10.2018 12:17 Milan Bosak

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam