Stalo sa 31.03.2020

31.3.2020 15:58

- BSK spustil projekt Pomôžme si. Nová internetová služba spája na jednom mieste tých, ktorí potrebujú pomoc s tými, ktorí pomoc ponúkajú.

- Niektoré základné umelecké školy a centrá voľného času začali šiť rúška najmä pre klientov v zariadeniach pre seniorov.

- Všeobecní lekári sú aj v súčasnej situácii s pandémiou k dispozícii pre pacientov. Výrazné zatváranie ambulancií sa nezaznamenalo.

- Mesto hľadá lekárov, lekárky, zdravotnícky personál a ďalších, ktorí pomôžu zabezpečiť fungovanie karanténneho mestečka pre ľudí bez domova na Zlatých pieskoch.

- Ružinov, ktorý má 165 hektárov zelene, začal s prvým jarným kosením, a to na Trnávke a na Pošni.

- Ružinov apeluje na zodpovedné správanie v čase šíriaceho sa nového koronavírusu aj novými informačnými tabuľkami v rámci kampane Zostaň doma.

- Viac ako 30 voľných parkovacích miest je k dispozícii v rámci aktuálnej verejnej ponuky na vyhradené parkovanie v Devínskej Novej Vsi.

- Obyvateľom Podunajských Biskupíc v týchto dňoch postupne doručujú rúška so striebornou antibakteriálnou vrstvou.

- Kaufland a Lidl spojili svoje sily a Slovenskému Červenému krížu venovali 60 000 eur na poskytovanie pomoci seniorom, osamelým a chorým.

- V súvislosti s vývojom epidémie koronavírusu je takmer isté, že dostihové dni plánované na apríl v Bratislave sa neuskutočnia.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam